۰۳۱۳۷۷۷۳۰۸۸

مشاوره رایگان آموزشی

آموزش حسابداری و بورس

برای ثبت نام در هر یک از دوره های آموزشگاه حسابداری فرداد، دانش پذیران محترم باید به صفحه آموزش مورد نظر مراجعه نمائید و اطلاعات دوره را به صورت کامل بررسی نمائید، در این قسمت به صورت دقیق درباره دوره توضیح داده شده است سپس سرفصل‌های انتخابی را بررسی نموده و در نهایت در صورتی که اطلاعات بدست آمده برای دوره مد نظر شما کافی بود نسبت به پیش ثبت نام خود را اقدام فرمائید.  اطلاعات خود را در فرم ثبت نام به صورت دقیق وارد کنید به دلیل آنکه اطلاعات پس از ارسال قابل تغییر نمی باشد.

بعد از ارسال فرم پیش ثبت نام، یک ایمیل برای شما ارسال می شود که در آن مراحل بعد به صورت کامل توضیح داده شده است.

برای ثبت نام در تمامی دوره های آموزش حسابداری بازار کار ابتدا باید ارزیابی اولیه ای از متقاضیان انجام شود که میزان دانش فعلی داوطلب و پیش نیاز هایی که داوطلب برای شرکت در کلاس آموزش حسابداری فعلی باید داشته باشد بررسی شود.

در ارزیابی اولیه دانشپذیران باید به تعدادی سوال مربوط به مباحث ابتدایی حسابداری پاسخ بدهند که میزان دانش آن ها در حسابداری بررسی شود.

هیچ محدودیتی در تعداد ثبت نام ها توسط داوطلبان وجود ندارد، اما همه افراد باید پس از ثبت نام در کلاس های آموزش حسابداری بازار کار ارزیابی اولیه را انجام دهند.

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا در کلاس های آموزش مقدماتی حسابداری بازار کار که مباحث اولیه حسابداری برای ورود به بازار کار در آن آموزش داده می شود، شرکت نمایید.

پس از ارزیابی اولیه دانشجویان به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول افرادی هستند که هیچ آشنایی با حسابداری ندارند و در ارزیابی امتیاز مورد نیاز را کسب نکرده اند، این افراد در دوره آشنایی با حسابداری آموزشگاه حسابداری فرداد شرکت داده می شوند و پس از گذراندن ارزیابی نهایی می توانند در کلاس های آموزش حسابداری بازار کار و همچنین سایر کلاس های آموزش حسابداری شرکت کنند.

دسته دوم افرادی هستند که با رشته حسابداری آشنایی داشته و در ارزیابی اولیه امتیاز مورد نیاز را کسب نموده اند، این افراد می توانند در کلاس های آموزش حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار که به آموزش مباحث اولیه حسابداری می پردازد، شرکت کنند.

 

ردیفنام دورهنام پیش نیاز دوره
1دوره آشنایی با حسابداری ندارد
2دوره آموزش حسابداری مقدماتی ندارد
3دوره آموزش نرم افزار حسابداریحسابداری مقدماتی
4دوره آموزش نرم افزار انبارداریحسابداری مقدماتی و حسابداری پیشرفته
5دوره آموزش نرم افزار حقوق و دستمزدحسابداری حقوق و دستمزد